OK
×

Voetballen voor het goede doel(punt)!

Wij zijn Lisa Kocken en Teun Larik, eerstejaars communicatie studenten, en organiseren een fundraising evenement voor de Kindertelefoon. De kindertelefoon is een veilige plek waar kinderen anoniem en vertrouwelijk kunnen praten over alles wat hen bezighoudt. Of het nu gaat om persoonlijke zorgen, schoolproblemen of onzekerheden, de Kindertelefoon biedt altijd een luisterend oor.

Om dit initiatief te steunen, organiseren wij een voetbaltoernooi! Een sportieve, leuke en leerzame middag waarin kinderen niet alleen kunnen genieten van een spannend toernooi, maar ook bijdragen aan een belangrijk doel. Daarnaast zal er een gastspreker van de Kindertelefoon aanwezig zijn om meer te vertellen over de impact van hun werk en hoe wij kunnen helpen.

Met jouw hulp willen we donaties verzamelen en de naamsbekendheid van de Kindertelefoon vergroten, zodat nog meer kinderen geholpen kunnen worden.

Help mee! Alle kleine beetjes helpen. Samen maken we het verschil!

Anoniem aan teamlid Lisa Kocken

€ 10

06-03-2025

T. Kocken aan teamlid Lisa Kocken

€ 2

06-03-2025

Anoniem aan teamlid Lisa Kocken

€ 10

06-03-2025

E. Kocken aan teamlid Lisa Kocken

€ 10

06-03-2025

M. de Wolf aan teamlid Lisa Kocken

Goed bezig!

€ 25

06-03-2025

F. de Wolf aan teamlid Lisa Kocken

€ 25

06-03-2025

D. de Wolf aan teamlid Lisa Kocken

€ 25

06-03-2025

J. van Barlingen aan teamlid Teun Larik

€ 10

06-03-2025

dakje met Geef-logo
€ 117 opgehaald Het totaalbedrag wordt elke 10 minuten bijgewerkt. Heb je zojuist gedoneerd? Dan kan het kan zo zijn dat je donatie nog niet is opgeteld bij het totaalbedrag. Geen zorgen, het komt vanzelf goed!
van € 250
46%
8

donaties

35

dagen te gaan

hart Doneer nu
De opbrengst van deze geefactie gaat naar het goede doel:
shield-iconshield-iconshield-iconshield-iconshield-icon

Delen

Deelnemen
×
Deelnemen aan deze geefactie
Aan wie wil je doneren?
×
Geen profielfoto
Lisa Kocken

€ 107 opgehaald

Geen profielfoto
Teun Larik

€ 10 opgehaald