OK
×
Actievoerder
Amélie van Raaij

De Kindertelefoon

Wij zullen een event organiseren voor De Kindertelefoon. Het doel dit gehele event is de naamsbekendheid vergroten en geld op te halen.

De missie van De Kindertelefoon is om een veilige, toegankelijke omgeving te bieden waar kinderen en jongeren gehoord worden. Door middel van anonieme gesprekken via telefoon en chat helpt De Kindertelefoon kinderen om zich serieus genomen te voelen, hun zorgen te delen en zelf oplossingen te vinden. We vinden het belangrijk dat kinderen hun verhaal kwijt kunnen. 

De donaties komen allemaal direct bij De Kindertelefoon. De donaties worden gebruikt voor diverse projecten binnen onze scholenaanpak voor zowel hetbasis- als voortgezet onderwijs. Denk hierbij aan; promotiematerialen (posters), lesmaterialen en het bereiken van leerkrachten.

avatarWees de eerste!

Geef Amélie een vliegende start met jouw gulle gift!

hart Doneer nu
dakje met Geef-logo
€ 0 opgehaald Het totaalbedrag wordt elke 10 minuten bijgewerkt. Heb je zojuist gedoneerd? Dan kan het kan zo zijn dat je donatie nog niet is opgeteld bij het totaalbedrag. Geen zorgen, het komt vanzelf goed!
van € 500
0%
0

donaties

60

dagen te gaan

hart Doneer nu
De opbrengst van deze geefactie gaat naar het goede doel:
shield-iconshield-iconshield-iconshield-iconshield-icon

Delen

Deelnemen
×
Deelnemen aan deze geefactie
Aan wie wil je doneren?
×