OK
×
Campaigner
Nol Baeten

Run4Gijsje 2022

Na 3 jaar mogen we eindelijk weer mee doen aan de Run4Gijsje tijdens de Tilburg Ten Miles. Als trotse oom van Gijs, kan ik er niet omheen om de Ten Miles te gaan rennen. Dit jaar met wat minder voorbereiding dan de andere jaren, het is dus een uitdaging! Voor  stichting Gijsje Eigenwijsje ben ik op zoek naar sponsors. We zijn blij met elk bedrag dat wordt gedoneerd! In het verhaal in de Linda kun je meer over Gijsje lezen en waar het geld naar toe gaat. https://www.linda.nl/persoonlijk/opvoeden/gijsje-ongeneeslijk-ziek-vakantie

De donaties zorgen voor een extra motivatie om ook dit jaar de finish weer te halen! Alvast bedankt! 

Gijsje Eigenwijsje (Stichting) logo 2

Gijsje Eigenwijsje (Stichting)

Genieten met een kind dat een ernstige levensbedreigende ziekte heeft? Als je te horen krijgt dat je kind zeer ernstig ziek is, heeft dat een enorme impact. Het hele gezinsleven staat al snel in het teken van zorgen, verdriet, afscheid nemen… terwijl het juist dan zo belangrijk is ook te genieten van de tijd die je met elkaar hebt. Stichting Gijsje Eigenwijsje zorgt ervoor dat gezinnen met een kind dat ernstige levensbedreigende ziekte heeft even lekker een weekje weg kunnen. Ze biedt een (gratis) verzorgde vakantie in een knus Brabants vakantiehuis, dat is ingericht op een ziek kind in een prettige bosrijke omgeving. Voor het kind én het gezin een kans om in alle rust samen te zijn. Even weg van alle dagelijkse zorgen... Een blijvende herinnering Gijsje Eigenwijsje maakt deze blijvende herinnering mogelijk dankzij donaties van mensen die begrijpen hoe belangrijk dit samenzijn is. Gun jij deze gezinnen ook een adempauze? Al voor 7,50 euro* kunnen we er samen voor zorgen.

Gijsje Eigenwijsje is bedacht door de 9-jarige Gijs Baeten. Ondanks zijn slopende ziekte heeft hij samen met zijn ouders en broer nog volop van zijn laatste levensmaanden kunnen genieten. Hij besefte hoe bijzonder dit was en gunde ook andere ongeneeslijk zieke kinderen een fijne tijd. Houd de droom van Gijs levend en help! #wensvangijs

More information
dakje met Geef-logo
€ 70 collectedThe total amount is updated every 10 minutes. Did you just donate? It's possible that your donation hasn't been counted yet. Don't worry, it will be fine!
of € 150
46%
6

donations

0

days left

hart Donate now
The proceeds of this campaign go to this charity:
shield-iconshield-iconshield-iconshield-iconshield-icon

Share

Participate
×
Participate in this campaign
Who do you like to donate to?
×
Geen profielfoto
Nol Baeten

€ 70 collected