Het afgelopen jaar hebben we een hele leuke en succesvolle (al was het ook een wat natte) Dam tot Damloop gehad, met veel gulle donaties.
Ook dit jaar doet Hart4Onderzoek, alweer voor de vijfde keer, mee met het Dam tot Dam weekend om gelden te generen voor de Stichting. Wij vragen jou om ons te helpen middels crowdfunding en hopen op minstens zo'n succes, financieel en ook voor iedereen die meedoet op persoonlijk vlak.
Dit jaar doen we mee aan de Damloop by Night, 5 Engelse mijl, zaterdag 16 september 2023 en de Dam tot Damloop, 10 Engelse mijl, zondag 17 september 2023.
Tevens breiden we de actie dit jaar uit naar de Amsterdam Marathon (halve en hele) op Zondag 15 Oktober.
Als je meedoet en donaties voor ons wilt werven kun je deze actiepagina delen met iedereen in je netwerk. Dat geldt ook als je meedoet als wandelaar en/of fietser.
Hart4Onderzoek moedigt jou en de teamleden aan en rent waar mogelijk met jullie mee! maar vooral ook promoten we jullie deelname onder een groter publiek.
Laten we er succesvolle weekenden van maken :-)
Groet,
Dayenne, Roos en Simone
Bestuur van Hart4Onderzoek
Donatie voor Mignon :)
€ 10
24-09-2023
€ 100
24-09-2023
€ 50
18-09-2023
€ 25
17-09-2023
Peter Schuurman
€ 50
17-09-2023
€ 10
17-09-2023
€ 50
17-09-2023
Zet hem ook dit jaar weer op TJ! Super trots op jou!!!
€ 10
17-09-2023
Stichting Hart4Onderzoek is het eerste platform in Nederland dat wetenschappelijk onderzoek op het gebied van (aangeboren) hart- en vaataandoeningen samenbrengt met de patiënt.
Hart4Onderzoek (H4O) is de enige goede doelen stichting die zich vanaf patiëntniveau door middel van crowdfundingsacties & fundraising inzet om gelden te genereren voor wetenschappelijk onderzoek naar (aangeboren) hart- en/of vaatafwijkingen bij (jong) volwassenen.
De nadruk ligt hierbij op de vraaggerichtheid van met name jonge onderzoekers, kleinschalige onderzoeksprojecten en aanvragen.
We bieden een platform aan waarbij patiënt en onderzoeker elkaar makkelijk kunnen vinden.
Op deze manier zijn ze ondersteunend en aanvullend aan elkaar. We stimuleren (jonge) wetenschappers en hun onderzoeksleiders specifieke initiatieven bij ons in te dienen. Wij gaan hen dan helpen de financiering van het onderzoek rond te krijgen, of een brug te slaan tussen de onderzoeker en de patient.
€ 2.020 collected
€ 50 collected
Support Jetske in this campaign and join as a team member!
donations
days left
€ 2.020 collected
€ 50 collected